Zariadenie pre seniorov
HESTIA

Prečo my? Dôvodov, prečo si vybrať naše zariadenia je viac

Vyberáme niekoľko z nich

1

Pravidelné aktivity

Tréning pamäti, tvorivý ateliér, oddychové aktivity, duchovná terapia, BUĎ FIT alebo “Cvičme v rytme”, Život v našej kuchynke, záhradné práce, Krúžok čítania, Hráme na klavíri, Nech žijú oslávenci

2

Vysoko kvalifikovaný personál

Ktorý sa stará o vyššiu kvalitu života našich seniorov. Vytvárame zázemie pre prežitie plnohodnotnej jesene života a pomáhame v adaptačnom procese získania príjemného pocitu nového domova.

3

Rodinný prístup

Rozvíjame klientsky a rodinne orientovanú starostlivosť v spolupráci s príbuznými a komunitou. Naším mottom je: „Staráme sa tak, ako by sme chceli, aby bolo postarané o nás.

KOMFORT PRE VŠETKÝCH

EXTRA SLUŽBY, KTORÉ NAŠIM KLIENTOM POSKYTUJEME

Manikúra / Pedikúra

Manikúra a pedikúra je s pribúdajúcim vekom neodeliteľnou súčasťou starostlivosti.

Read More Support

Zabezpečenie drobných nákupov

Seniorom nášho zariadenie radi vyhovieme aj v takýchto prosbách.

Read More Support

Strihanie a farbenie vlasov

Či už pre pánov alebo pre dámy, no vždy podľa ich predstáv a požiadaviek.

Read More Support
image

S ČÍM VÁM MÔŽEME POMÔCŤ?

VYPLNTE NÁŠ FORMULÁR A MY SA OZVEME

  0

  ZAMESTNANCOV

  0

  ROKOV SKÚSENOSTÍ

  0

  VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

  NEDÁVAJTE LEN NA NÁS

  PREČÍTAJTE SI, ČO O NÁS HOVORIA INÍ

  Milá pani riaditeľka a kolektív zamestnancov HESTIE, chcem vám aj touto cestou vyjadriť vďaku, za všetku vašu starostlivosť o našu babičku, ktorá trpí velmi nepríjemnou chorobou. Dokázali ste jej vytvoriť skutočne domáce prostredie s láskavým a starostlivým prístupom. Už od prvého kontaktu, keď som navštívila vaše zariadenie som vedela, že tu bude druhý domov pre našu babičku, kde sa bude dobre cítiť a bude jej zabezpečená kompletná starostlivosť. Veľmi ma oslovil aj hodnotný program, ktorý je pripravovaný pre klientov a tiež aj spoločné prežívanie sviatkov a iné aktivity. Velkým bonusom je záhrada, kde môžeme stráviť pokojné a vzácne chvíle s našimi milovanými. S vďakou a želaním pevného zdravia, aby ste aj naďalej s láskou, ochotou a trpezlivosťou poslúžili všetkým klientom.

  Anna Pasiarová

  Bratislava

  Chcem sa písomnou formou poďakovať dvom zdravotným sestrám z Vášho zariadenia, ktoré v utorok 28.9.2021 pomohli mojej mame Anne Kúdelovej. Pri vystupovaní z taxíka spadla a nemohla sa vlastnými silami a ani s pomocou susedov postaviť. Dve Vaše pracovníčky ju dokázali posadiť do vozíka, ktorý priviezli. Dopravili ju k domu, kde pri opätovnom pokuse sa postaviť znova spadla. Potom okamžite privolali rýchlu zdravotnú pomoc a vyčkali do jej príchodu. Následne bola moja mama prevezená na vyšetrenia a ešte v ten deň prepustená a odvezená domov. Chcem vyzdvihnúť ich profesionálny a ľudský prístup pri riešení pre nás veľmi náročnej situácie. V danej chvíli sme nemali pomyslenie sa vzájomne predstaviť a preto ich mená nepoznám. Dúfam však, že sa k nim moje poďakovanie dostane. Chcem sa im veľmi pekne poďakovať za poskytnutú pomoc. Veľa to pre nás znamená a vážime si toho. Moje poďakovanie prichádza s oneskorením pretože sme sa potrebovali z celej záležitosti trochu spamätať.

  Stanislav Kudela

  5.10.2021

  Chceli by sme sa Vám a všetkým zamestnancom HESTIE poďakovať za starostlivosť a opateru o našu mamičku, mali sme istotu, že je o ňu dobre postarané a aj v posledných dňoch ste k nej pristupovali s veľkou úctou. Naozaj sa jej u Vás páčilo a bola u Vás spokojná. Veľmi si to vážime. Ešte raz veľká vďaka za všetko, čo ste pre ňu urobili.

  Alexandra, Eva, Miloš Karšayovci

  26.09.2022

  Dobrý deň p. Šimkovičová, ďakujem Vám, p. Kočanovej, p. Gabike a všetkým ostatným, opatrovateľkám, kuchárkam, ako aj p. Blanke, ktorá vedela Betku vždy rozveseliť. Prajem viac radosti ako starostí.

  Jaroslava Markowski

  13.10.2022

  PRE VIAC INFO O NAŠOM ZARIADENÍ PRE SENIOROV ALEBO ŠPECIALIZOVANOM ZARIADENÍ

  AKO SA STAŤ KLIENTOM